Platnost stránky vypršela! cz.mfirma.eu

Váš web je stále na serveru cz.mfirma.eu, ale není viditelný na Internetu pro ostatní uživatele. Abyste mohli celkově využívat všechny funkce našich stránek, kontaktujte prosím zákaznický servis.

Ok

Reference


.
.

Firma Nosta s.r.o. 

Kvalita prací na akci střecha - Městský úřad Suchdol nad Odrou byla velmi vysoká a pozitivně se odlišovala od jiných stavebních společností se kterými jsme spolupracovali dříve. Práce byly provedeny svědomitě, podle umění budovy, spolupráce probíhala hladce.

ČEZ Ostrava 2018 haly vedle správní budovy. Jedna z nejnáročnějších akcí naší firmy, kde jsme rozebírali celé střešní skladby nad halou, kde probíhal běžný provoz. Celá akce se dělala postupně přesunováním podstřešních mostů
2019 Hvězdárna Příbor, rekonstrukce s firmou Nosta s.r.o. - práce ve vnitř na tesařských konstrukcích stropů a krovu a zateplení střešní konstrukce s PVC krytinou Bauder
4ever
4ever

Firma 4ever 

ve spolupráci s firmou USVald s.r.o. Studénka v roce 2011. Ve Studénce 4000m2 rekonstrukce střech na bývalém ZD, nyní už úspěšnou montážní společností zaměřenou na cyklistiku.

Hotel Smrk na Ostravici - v roce 2012 pro firmu Lenin sme rekonstruovali celou střechu do tašky Roben